Prihlásenie

 • Počet miest na kempovanie 1
 • Rybárčenie, Turistka, Hubárčenie, Bicyklovanie, Lezenie / Bouldering, Kúpanie / plávanie, Jazda na koni, Návšteva pamiatok, Pomáhať na humne Aktivity v okolí:
 • Domáce zvieratá povolené:
 • Pri príchode kemperov priamo na humno

Kempovanie vo Veľkej Fatre. Naša záhrada má 500 m2, je tichá a priateľská. Je to ideálne miesto pre karavany, obytné prívesy a stany. Nachádza sa v blízkosti Národného parku Veľká Fatra za obcou, kde nájdete krásnu divokú prírodu plnú chránených živočíchov. V našom okolí sa nachádzajú starobylé banské mestá Kremnica, Banská Bystrica a Banská Štiavnica, ktoré sú na zozname svetového dedičstva UNESCO. Vo vzdialenosti 5 km od našej záhrady, v meste Turčianske Teplice sa môžete tešiť na termálne liečebné kúpele a Aquapark s kvalitnou vodou s liečivými účinkami. V našej záhrade môžete znova načerpať novú energiu a zamilovať sa do čistej prírody.

Môžete si zaplávať v našich blízkych jazerách, vystúpiť na vrcholy našich hôr alebo využiť stovky kilometrov značených cyklotrás. Máme radi pokoj a súkromie, preto sme obmedzili maximálny počet v záhrade na 5 osôb. Dostanete od nás plnú podporu a priateľskú pomoc. Staňme sa priateľmi. Sme v pohode a veselí 🙂

Volám sa Martin a milujem prírodu, cestovanie, kempovanie na divoko a country hudbu. Môj príbeh je príbehom o mojom sne a túžbe mať vlastné obytné auto a vlastný kempingový priestor. Rozhodol som sa preto vyhľadať a obnoviť náš starodávny zabudnutý pozemok nad našou dedinou. Po vyhľadaní som sa hneď na jar v roku 2016 pustil do práce.

Bolo tam neskutočne veľa roboty. Musel som vysekať kríky ktoré boli všade, vykopať ich korene. Potom prišiel na rad totálne zdevastovaný a roky neudržiavaný trávnik. A to som sa ešte v tom roku rozhodol kúpiť veľké auto Renault Master a prerobiť ho na obytné. Napokon sa mi to podarilo zvládnuť a o rok neskôr som už kosil bežnou kosačku pekný trávnik.

Postupne po rokoch som pozemok aj oplotil a začali sme tam s mojou rodinou kempovať. Pribežne sa postavil suchý záchod a záhradná sprcha. Som veľmi vďačný že sa mi splnil môj sen a mám svoje tiché, krásne miesto na relax po práci. Kedže ho nevyužívam nepretržite a mám ho veľa dní nevyužitý, rád by som prenajímal aj druhým podobne zmýšľajúcim milovníkom prírody a užijete si kempovanie vo Veľkej Fatre.


Aktivity v okolí

rybárčenie bicyklovanie hubárčenie
turistika návšteva pamiatok
plávanie/kúpanie jazda na koni

Pravidlá

Príchod: 15:00 Po príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: 12:00 Domáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet ľudí na humne je 5. K dispozícii je jedno kempovacie miesto.

 • Dospelá osoba na noc
  7,00 €
 • Dieťa do 15 rokov na noc
  4,00 €

Poloha

Recenzia (1)

5.0 z 5,0
Hodnota za peniaze 5.0
 • Alena Rapčan Štrompová
  Alena Rapčan Štrompová
  21/08/2023 o 9:15

  Na záhrade u pána Martina sme s manželom a psíkom (nemecký ovčiak) strávili 4 skvelé dni. Majiteľ je maximálne empatický, veselý a ústretový človek. Čakal nás aj s malou pozornosťou z domácej špajzy 🙂 a po priateľskom rozhovore nás večer prekvapila sms-ka plná tipov na výlety šitých na mieru. 🙂 Záhrada je na peknom mieste, za ňou iba široké lúky na prechádzky a behanie, vedľajším susedom do dvora nevidno, je dostatočne vzdialený a vizuálne oddelený terénom a kríkmi, preto sme mali pocit maximálneho súkromia a bezpečia aj vďaka oploteniu – ocenia najmä psíčkari. Dolní susedia pracujú na dome, ale je tiež v dostatočnej vzdialenosti a boli milí, vôbec sme si nezavadzali. Voda aj sprcha bohato stačili, bola to zábava 🙂 Záhrada je upravená, pripravená na leňošenie a príjemné dni v prírode. My sme navštívili blízky kopec, Čremošianske lazy a okolie a vybrali sa krásnou lesnou cestou od lomu (na mape je značená ako bežkárska trasa) na Ležisko a Flochovú. Kto chce, môže zo záhrady podnikať väčšie aj menšie výlety a kto chce, iba tak leňošiť. A v noci pozorovať množstvo, množstvo hviezd. Určite sa ešte vrátime. Cítili sme sa skvelo.

  Užitočná recenzia

Pridaj recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnota za peniaze

Overené humno

Rezervácia

Deti 0
Počet osôb 1
Počet osôb
Máš kupón?
Kupón bol pridaný
Prihlás sa a rezervuj

Volám sa Martin. Milujem prírodu a cestovanie. Mojim koníčkom je country hudba. Rád spoznávam nových ľudí.

2 osôb má toto miesto medzi obľúbenými