Prihlásenie

Etický kódex kemperov

Správame sa zodpovedne

Kempovanie so sebou prináša stopu na pozemku. Vyležaná tráva od stanu, alebo od áut sú v poriadku. Okrem toho sa snažíme humno zanechať v čo najpôvodnejšom stave a neničiť ho. Správame sa zodpovedne.

Zanechávame čistotu

Ochrana životného prostredia je jednou z priorít Humnokempu. Správame sa preto zodpovedne aj voči životnému prostrediu a všetok odpad, ktorý vyprodukujeme, vyhodíme na mieste, ktoré je pre to určené, alebo zoberieme so sebou. 

Humno používame iba tak, čo je na ňom povolené

Každé humno je unikátne. Špecifiká každého priestoru sú popísané v ponuke Humnokempu. Rešpektujeme tieto špecifiká a humná využívame iba tak, ako je popísané. Nezakladáme napríklad oheň tam, kde to nie je povolené. Každé humno je prenajímané obmedzenému počtu ľudí. Rešpektujeme toto pravidlo a neprizývame ďalších ľudí bez povolenia majiteľov.  

Vyhľadávame pokoj

Humnokemp vznikol a funguje pre ľudí, ktorí vyhľadávajú pokojné miesta. Každé humno je dôsledne vyberané, s dôrazom na pokoj a kľud. Mnohé z humien sú v prírode, alebo v susedstve iných obydlí. Preto rešpektujeme prírodu, aj susedov a vyvarujeme sa hlučnému správaniu, najmä v nočných hodinách. 

Rešpektujeme sa na vzájom

Pri kempovaní sa stretávame s rôznorodými ľuďmi. Pristupujeme k sebe navzájom s rešpektom a bez predsudkov. 

Neobchádzame rezervačný systém

Humnokemp poskytuje službu kemperom tým, že vyhľadáva a poskytuje na jednom mieste výnimočné priestory na kempovanie. Očakávame, že kemperi nebudú obchádzať túto službu a kontaktovať napriamo majiteľov pozemku.