Prihlásenie

Náš Wigwam camp je ešte len vo výstavbe, preto je skromne zariadený. Nájdete tu zelenú lúku na mierne svahovitom pozemku, na ktorom začíname s výsadbou ovocného sadu. Je tu veľké ohnisko s pripraveným drevom. Drevené sedenie okolo ohniska so stolom. Záchod je suchý- ekologický. Pitnú vodu vám doplníme na požiadanie a v prípade nevyhnutnej potreby, môžeme poskytnúť aj 220V.

V tesnej blízkosti nášho humna je naša malá farma, preto vás nesmie prekvapiť ranné vítanie slnka našim kohútom 🙂 Inak je stanovanie na našej farme tiché. Ak si prinesiete domáce zvieratá, prosíme vás, aby ste ich držali na vodítku.

Sme umelci “stratení v tomto svete”, preto sa snažíme žiť trochu inak. Wigwam camp, vzniká ako doplnok nášho projektu Skanzen HISTORIC ROUTE 66 Slovakia, kde sme si postavili “repliku” prostredia slávnej Americkej cesty ROUTE 66 zo 70-tych rokov. Súčasťou atrakcií na ROUTE 66 je aj sieť motelov WIGWAM MOTEL, takže my tu budujeme taký malý Wigwam Motel v podobe troch obývateľných indiánskych Wigwamov (coming soon) Momentálne máme wigwamy dekoračné. Camp leží na lúke za domom.

Hneď za humnom je les, vhodný na pešiu a cykloturistiku. Za kúpaním, rybolovom, pamiatkami, jazdou na koni, je potrebné prejsť pár kilometrov. Samozrejme nám môžete pomôcť s prácami na farme, alebo vám vieme ponúknuť workshopy na tvarovanie plechu, alebo písanie knihy.


Aktivity v okolí

turistikapomoc na humneworkshop na písanie knihy
bicyklovanieworkshop na tvarovanie plechuhubárčenie

Pravidlá

Príchod: podľa dohodyPo príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohodyDomáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet ľudí na humne je 8. K dispozícii je jedno kempovacie miesto.

 • Dospelá osoba na noc
  7,00 €
 • Dieťa do 15 rokov na noc
  3,50 €

Poloha

Recenzií (2)

5.0 z 5,0
Hodnota za peniaze 5.0
 • Miroslava Mariánková
  26/08/2020 o 14:35

  Všetko super 🙂

  Užitočná recenzia1
 • Miroslava Mariánková
  26/08/2020 o 14:32

  Boli sme veľmi spokojní, aj napriek tomu, že sme boli prví návštevníci kempu a vraj ešte niektoré veci neboli dotiahnuté…keď budú, to bude iná paráda. Došli sme neskoro večer a aj napriek tomu sme mali umožnenú prehliadku skanzenu, čo celkový dojem perfektné dotvára :). Naozaj nám nechýbalo nič, v okolí je možnosť turistiky, bicyklovania a jazierko s nutriami….a rovno oproti krčma 🙂 a ihrisko…Majitelia veľmi príjemní a ochotní ľudia, prístupní akémukoľvek nápadu. Mali sme so sebou dve deti, tie boli veľmi nadšené s mini farmy, kde bolo možné aj priamo sa kontaktovať so zvieratami. My sme zas ocenili skanzen a možnosť zakúpenia výrobkov, lampa od Maroša bude ozdobou nášho domu a dokonale doň zapadne 🙂
  Ďakujeme veľmi pekne a radi dojdeme aj nabudúce.
  Odporúčame 🙂 Mira, Macka, Spark a Peťovia

  Užitočná recenzia10

Pridaj recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnota za peniaze

Overené humno

Rezervácia

Deti 0
Počet osôb 1
Počet osôb
Máš kupón?
Kupón bol pridaný
Prihlás sa a rezervuj
2 osôb má toto miesto medzi obľúbenými