Prihlásenie

TOPHILL je názov našej záhrady, náš kúsok lesa v meste. Záhradka je v stave, v akom sme ju nadobudli, bez akýchkoľvek úprav. Keďže bude Tophill pred jeho rekonštrukciou niekoľko rokov len tak stáť a čakať, rozhodli sme sa toto miesto zdieľať, s každým, kto má chuť si oddýchnuť v lone prírody pri pozorovaní rušného mestského prostredia. Ak hľadáte miesto na kemping v Košiciach, ste na správnom mieste.

Záhradka je prázdna, prevažne rovinatá, s pozostatkami chaty a s prípojkou na elektrinu. Pôsobí ako veľká terasa s krásnym výhľadom na mesto. Pozemok je sčasti oplotený a sčasti ho lemuje les, čo umocňuje pocit otvorenosti a vďaka výhľadu, nekonečnosti. Pri večernom ohníku, alebo grile najviac oceníte výhľad na vysvietené večerné mesto. Vybavenie do záhrady a ku grilu, stoličky, stôl, lehátka, svetielka, nájdete v železných kontajneroch. V najbližšej budúcnosti plánujeme menšie úpravy pozemku a pridať suché wc, ktoré momentálne na pozemku chýba, inak je to skvelý kemping v Košiciach.

Tophill sa nachádza v malej záhradkárskej lokalite v blízkosti mestskej vyhliadkovej veže a Košického hradu. Cez deň sa dá pešo vybehnúť na obe miesta, kde nájdete atrakcie a náučné chodníky pre celú rodinu. Neďaleko je aj košická ZOO a ďalšie turistické cesty v košickom lesoparku. Na pozemok sa ide po lesnej ceste. V daždivých dňoch sa treba pripraviť na trochu blata a diery. Záhrada je vhodná pre kemperov, partie kamarátov so stanmi a zvieratká sú taktiež vítané.


Aktivity v okolí

turistikanávšetva ZOO
bicyklovanienávšteva pamiatok

Pravidlá

Príchod: podľa dohodyPo príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohodyDomáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet ľudí na humne je 12. K dispozícii sú dve kempovacie miesta.

 • Dospelá osoba na noc
  10,00 €
 • Dieťa do 15 rokov na noc
  3,00 €

Poloha

Recenzií (2)

4.5 z 5,0
Hodnota za peniaze 4.5
 • Miroslav Murín
  03/09/2020 o 10:52

  Krásne miesto s nádherným výhľadom. Chýbalo nám tam aspoň suché Wcko, taká obyčejná budka tkz. kadibudka. Na našu škodu sme akurát za jednu noc chytili tri poriadne monzúnové búrky. Test strešného stanu bol dokonalý. Miestny Košičania nám až na druhý deň povedali, že v tom kopci sa niekde ťažil magnezit tak, že keď už tam príde búrka ten kopec ju drží a nechce pustiť. Potvrdzujem je to pravda :). Odhliadnuť od tej búrky je to naozaj romanticky krásne miesto. Stojí za návštevu, teda mimo búrkovej sezóny 🙂

  Užitočná recenzia6
 • Martin Mojzeš
  18/08/2020 o 22:26

  Krasny vyhlad na Kosice, ochotny Peter, treba pocitat s trochu narocnejsou (no zvladnutelnou) pristupovou cestou. V blizkosti hrad, vyhladna aj zoo s dinoparkom (deti ocenia).

  Užitočná recenzia15

Pridaj recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnota za peniaze

Overené humno

Rezervácia

Deti 0
Počet osôb 1
Počet osôb
Máš kupón?
Kupón bol pridaný
Prihlás sa a rezervuj
3 osôb má toto miesto medzi obľúbenými