Prihlásenie

Ponúkame vám stanovačku v objatí 30 rokov neobrábaného vinohradu, ktorý postupne meníme na ekologickú rodinnú farmu. Sme zároveň aj komunitná záhrada, na ktorú chodia pestovať ovocie a zeleninu ľudia z okolia.

Blízko je železnica, je tu občas počuť vlaky. Na farme máme krásne zákutia na kempovanie. Máme aj veľa plánov, postupne farmu budujeme, takže sa môže stať, že nebude všade krásne upravene. Naša farma žije. Na farme takmer denne pracujeme. Stretnete tu farmárov, komunitných zahradkárov, v sezóne občas aj ľudí z okolia, ktorí si prídu kúpiť zeleninu “z dvora”. Za trochu pomoci vám určite dáme aj nejakú eko zeleninku k ranajkám, či obedu. Nie sme zatiaľ komplet oplotení, máme 3 naše mačičky, a nejaké občas na návšteve. Čoskoro pribudnú aj sliepky, možno kohút aj so zvukom východu slnka.

Máme síce studňu, ale nie je v nej pitná voda. Elektrinu máme zo solárnch panelov, takže iba keď svieti slnko. No telefón si nabiť môžete bez problémov. K dispozícii je aj jeden suchý záchod.

V okolí je ranč, kde je reštaurácia a dá sa tam jazdit na konoch. Pár kilometorv od nás je kúpalisko Vincov les. Priamo v Galante máme kaštieľ, kino, reštaurácie, kaviarne.


Aktivity v okolí

bicyklovaniejazda na konipomáhať na humne
kúpanie/plávanienávšteva pamiatok

Pravidlá

Príchod: 11:00Po príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohodyDomáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet ľudí na humne je 8. K dispozícii sú dve kempovacie miesta.

 • Dospelá osoba na noc
  5,00 €
 • Dieťa do 15 rokov
  Zadarmo

Poloha

Recenzia (1)

5.0 z 5,0
Hodnota za peniaze 5.0
 • Karina Uhrinova
  Karina Uhrinova
  23/08/2021 o 13:04

  Na humne sme stravili jednu noc. Prisli sme podvecer, pan majitel nas cakal a previedol nas celym pozemkom. Aj sme sa dlho zakecali, a dobre nam to padlo! Uzili sme si dychberuci zapad slnka nad vinohradmi. Cakalo na nas aj prekvapko v podobe lokalnych surovin a domaceho vina, ktore sme si z humna odnasali ako darcek. Nad ranom nas zobudil vlak, kolajnice su prakticky vedla plota, no vobec nam to nevadilo. Na humne je moznost dopustenia uzitkovej vody do bandasky. Aj my sme sa tu zasobili 🙂 Pacilo sa nam.

  Užitočná recenzia3

Pridaj recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnota za peniaze

Overené humno

Rezervácia

Počet osôb 1
Počet osôb
Máš kupón?
Kupón bol pridaný
Prihlás sa a rezervuj

Sme obyčajná rodina, ktorá sa rozhodla, že sa svojmu takmer konzumnému životu otočí chrbtom, a miesto čistého využívania zdrojov, sa uberie cestou plnšieho života, zdravšieho životného prostredia a svojou troškou aj k lepšiemu svetu.
Zaobstarali sme si kúsok pôdy a teraz na nej štartujeme malú rodinnú farmu. Budeme pestovať zeleninu, ovocie, chovať hydinu a vajíčka spôsobom čo najšetrnejším k prírode. Teoreticky by sme mohli sľubovať, že budeme BIO a ORGANIC a iné komerčné “akoby” hodnoty, no my si plody našej práce necháme certifikovať Vami - našimi odberateľmi; celé to zabalíme do slova transparentnosť a omotáme stužkou s heslom: Poznaj svojho farmára

2 osôb má toto miesto medzi obľúbenými