Prihlásenie

 • Bicyklovanie, Kúpanie / plávanie, Jazda na koni, Návšteva pamiatok, Pomáhať na humne Aktivity v okolí:
 • Domáce zvieratá povolené:
 • Pri príchode kemperov stretnutie s majiteľmi

Príďte si užiť relax a atmosféru ekologickej rodinej farmy, ktorú sme založili v roku 2019 na mieste 30 rokov nedotknutého vinohradu.

Náš priestor žije, mení sa – ročným obdobím aj našou každodennou činnosťou. Stretnete tu farmárov, komunitných zahradkárov, v sezóne aj ľudí z okolia, ktorí si prídu nakúpiť zeleninu “z dvora”. Za trochu Vášho času a energie sa s Vami s radosťou podelíme o plody našej farmy – o sezónnu organickú zeleninu k ranajkám, či obedu.

Situácia: Areál farmy s rozlohou takmer 4 hektáre sa nachádza v extraviláne medzi mestom Galanta mestskou časťou Hody.  Je komplet oplotený lesníckym pletivom, takže ani Váš havkáč neutečie ďaleko… máme mačičky, dve hladkavé a mojkavé kosačky (ovečky) – Polinku a Polycarpa. V blízkosti je málo frekventovaná železnica, takže neutíchajúci zvukový prejav vtáctva preruši raz za čas vlak.

Vybavenosť: Máme niekoľko miest pre Vašu dodávku aj pre stan.  Ohnisko, studňovú vodu, suché WC. Farma je off-grid, funguje len na malú solárnu elektráreň, ale nabiť telefóny určite nebude problém.

Čo na farme: Ak sa rozhodnete, že nerušený čas pre seba vymeníte za spoločnosť, môžete sa poprechádzať po farme sami, alebo v sprievode famára a dostanete komentovanú obhliadku. Máme produkčnú plochu, organicky, bez chémie a prevažne manuálne pestujeme skvelú sezónnu zeleninu, komunitnú záhradu, kde podobnú činnosť vykonávajú nadšenci záhradkárčenia z okolia. Máme aj včielky aj stromy, mladý sad, … posedíte alebo sa prejdete, je to na Vás…

Okolie: Mimo farmu nájdete ranč, kde je aj reštaurácia a dá sa tam jazdiť na koňoch. Pár kilometrov od nás je kúpalisko Vincov les. Priamo v Galante máme kaštieľ, kino, reštaurácie, kaviarne – do mesta je to 5 min pešo, do centra 20 min.


Aktivity v okolí

bicyklovaniejazda na konipomáhať na humne
kúpanie/plávanienávšteva pamiatok

Pravidlá

Príchod: 11:00Po príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohodyDomáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet ľudí na humne je 8. K dispozícii sú dve kempovacie miesta.

 • Dospelá osoba na noc
  5,00 €
 • Dieťa do 15 rokov
  Zadarmo

Poloha

Recenzia (1)

5.0 z 5,0
Hodnota za peniaze 5.0
 • Karina Uhrinova
  Karina Uhrinova
  23/08/2021 o 13:04

  Na humne sme stravili jednu noc. Prisli sme podvecer, pan majitel nas cakal a previedol nas celym pozemkom. Aj sme sa dlho zakecali, a dobre nam to padlo! Uzili sme si dychberuci zapad slnka nad vinohradmi. Cakalo na nas aj prekvapko v podobe lokalnych surovin a domaceho vina, ktore sme si z humna odnasali ako darcek. Nad ranom nas zobudil vlak, kolajnice su prakticky vedla plota, no vobec nam to nevadilo. Na humne je moznost dopustenia uzitkovej vody do bandasky. Aj my sme sa tu zasobili 🙂 Pacilo sa nam.

  Užitočná recenzia3

Pridaj recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnota za peniaze

Overené humno

Rezervácia

Počet osôb 1
Počet osôb
Máš kupón?
Kupón bol pridaný
Prihlás sa a rezervuj

Sme obyčajná rodina, ktorá sa rozhodla, že sa svojmu takmer konzumnému životu otočí chrbtom, a miesto čistého využívania zdrojov, sa uberie cestou plnšieho života, zdravšieho životného prostredia a svojou troškou aj k lepšiemu svetu.
Zaobstarali sme si kúsok pôdy a teraz na nej štartujeme malú rodinnú farmu. Budeme pestovať zeleninu, ovocie, chovať hydinu a vajíčka spôsobom čo najšetrnejším k prírode. Teoreticky by sme mohli sľubovať, že budeme BIO a ORGANIC a iné komerčné “akoby” hodnoty, no my si plody našej práce necháme certifikovať Vami - našimi odberateľmi; celé to zabalíme do slova transparentnosť a omotáme stužkou s heslom: Poznaj svojho farmára

3 osôb má toto miesto medzi obľúbenými