Prihlásenie

 • Rybárčenie, Turistka, Hubárčenie, Kúpanie / plávanie, Jazda na koni, Návšteva pamiatok, Pomáhať na humne Aktivity v okolí:
 • Podľa dohody Príchod kemperov:
 • Podľa dohody Odchod kemperov
 • Pri príchode kemperov stretnutie s majiteľmi

Sme rodinka, s dvomi rozkošnymi dcérkami a rozhodli sem sa pred pár rokmi, že chceme ísť žiť na lúku, ďaleko od veľkomesta.

Na našu lúku som chodila, už ako malé dieťa, lebo patrila mojím prastarým rodičom. Minulý rok sme začali stavať náš prírodný domček a máme na okolí veľkú lúku, na ktorej sa dá stanovať alebo kempovať.

Pár kilometrov od nás, sa nachádza dedinka Teplý Vrch, kde je v lete čulí turistický ruch, nachádza sa tam priehrada kde sa dá kúpať a prídu si na svoje aj rybári.

Náš statok sa nachádza 2km od obce Španie Pole lesnou cestou, ktorá je zjazdná aj osobným autom. Nájdete tu krásny priestor na oddych, večer je krásna čistá obloha na pozorovanie hviezd.

Máme tu k dispozícii ohnisko, pitná voda je v studničke dole v dedine, na ceste k nám si vždy môžete načerpať čerstvú. Pre deti tu máme aj trampolínu a detské pieskovisko, plus si môžu zajazdiť na našom koníkovi Lackovi.

V našom regióne je veľa pekných miest, ktoré stoja za návštevu: jaskyne, Zámky, ale aj kúpele a kúpaliska s termálnou vodou.

Aktivit v okolí

jazda na koni turistika bicyklovanie
kúpanie/plávanie hubárčenie pomáhať na humne

Pravidlá

Príchod: podľa dohody Po príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohody Domáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Poloha

Recenzií (2)

5.0 z 5,0
Hodnota za peniaze 5.0
 • Miriama
  30/08/2023 o 13:59

  Odporúčam !! Je tu naozaj krásne, rozkvitnutá lúka, vôňa byliniek, večer ticho, tma a tie hviezdy… Úplné vypnutie od starostí bežných pracovných dní.
  Fotky ako dôkaz nemám, mobil sme odložili v maringotke a 4 dni nám vôbec nechýbal. Cez deň sme si užívali slniečko, prechádzky lesom, našli sa aj huby, večerné opekačky pri ohni s gitarou. Kúpanie na vodnej nádrži v Teplom vrchu bolo tiež príjemné, voda teplá a aj čistá.

  Užitočná recenzia1
  • Ľubica Petrášová
   Chcem prenajímať
   18/09/2023 o 10:56

   Ďakujeme krásne, tešíme sa na opätovnú návštevu 😉❤️

   Užitočná recenzia
 • Antonia Zaujecova
  Antonia Zaujecova
  13/06/2023 o 22:29

  4 noci u vás boli balzamom na dušu. Na vašej čarokrásnej lúke chutila aj tá káva a Ľubkin koláčik pohodou 🙂 Každoranný úžasný výhľad zo stanu na lúku a les. Večerný ohník pri splne. Deti tam mali veľmi tvorivé prostredie (hoci si to občas odniesli rozutekané kuriatka :)), dievčatá sa povozili na koníkovi Lackovi. A to ticho! Bolo nám u vás krásne, maringotka bola dokonalým zázemím na varenie a schovanie sa pred slniečkom a vaša spoločnosť príjemná a podnetná. Veľmi radi prídeme zasa.

  Užitočná recenzia1

Pridaj recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnota za peniaze

Overené humno

Rezervácia

Počet osôb 1
Počet osôb
Máš kupón?
Kupón bol pridaný
Prihlás sa a rezervuj

Sme šťastná rodinka s dvomi dcérkami (4r a 15m), rozhodli sme sa žiť trochu sebestačne na lúke pod lesom. Radi by sme sa podelili aj s ostatnými o túto krásu, ktorá denne teší naše oči. Ja som momentálne matka na plný úväzok, pred tým som pracovala v korporátnych spoločnostiach a strávila som nejaký čas aj v oblasti hotelierstva. Vo voľnom čase sa venujem cvičeniu jogy ako inštruktorka a ak mi to čas a deti dovolia veľmi rada čítam. Žili sme s mužom aj dlhší čas v zahraničí, kde sme si obľúbili prenájom cez platformu airbnb, a tak sme sa zoznámili so zaujímavými ľuďmi, kde s niektorými udržujeme kontakt dodnes. Preto sme sa rozhodli využiť aj tu na SK tento druh prenájmu. Tešíme sa na Vás.

2 osôb má toto miesto medzi obľúbenými