Prihlásenie

Týpí s výhľadom na Inovec Lúky, Sady a záhrady Stan

Lubina

Zažite stanovanie v týpí. Týpí je umiestnené na konci ovocného sadu v Bielych Karpatoch hneď pod lesom. Chráni vás pred dažďom a vetrom. Na spanie si nezabudnite priniesť karimatky a spacáky. Suchý záchod a pitná voda je v zadnej časti chalupy. Pri chalupe je ohnisko a altánok, ktorý je možné využívať na varenie alebo posedenie. Pozemok je obohnaný elektrickým oplôtkom. Konštrukcia týpí je z drevených smrekových guľatín, na ktorých je natiahnuté ražné plátno. Podlahu tvorí pokosená tráva. Prineste si karimatky a spacáky, bez nich to nepôjde.

Stanovanie v týpí je vhodné pre rodiny s deťmi, ale aj pre skúsených kemperov, ktorí chcú zažiť noc v sade s nádherným výhľadom a pokojom. Ak je vás viac, môžete spať aj vo vlastnom stane, alebo campervane. Stačí spraviť novú rezerváciu na humne Sad u Harušťákov .

Teepee je postavené v ovocnom sade. Máte tu úplné súkromie a kam oko dovidí, nie je žiadna civilizácia. Iba kopanice Bielych Karpát a výhľad na Inovec. Vysadili sme najmä pôvodné ovocné odrody a jedlé kríky. Stromy v našom sade majú dostatok priestoru, preto je tu veľa miesta aj pre vás. Spoločnosť vám budú robiť ovce, ktoré ho vypásajú. Preto pozor pod nohy. Žije tu aj veľký zajac, množstvo vtákov, čmeliakov a motýľov. Ovce sú plaché, ale najmä baran Filip je mlsný a rád si dá chlebík. Počas vášho kempovania ovce preženieme do druhej časti sadu. Psíka do sadu prosím, neberte. Sad je oplotený elektrickým oplotkom.

Hostiť vás bude Braňo a Lucie. Toto krásne miesto našiel Braňo asi v roku 2005. Nedávno sme dokúpili pár parciel a založili vyše hektárový sad. Vyklčovali sme nálety na bývalých políčkach, oslobodili sme staré stromy a zasadili nové. Už tu pracovalo množstvo ľudí, v chalupe hostíme dobrovoľníkov z celého sveta a často poriadame kurzy pre verejnosť s občianskym združením Radostná práca. Neďaleko rekonštruujeme Hostinec u Klačkov, kde sa chystáme ponúkať ovocie aj z nášho sadu. Náš sad a mnoho ďalších lokálnych výrobcov nájdete aj na stránke Lokálny trh.

A o tom, ako vyzerá jeden deň na našom humne sa dočítate v blogu.


Pravidlá

Príchod: 11:00Po príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohodyDomáce zvieratá: NIE

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet ľudí v týpí je 6.

  • Cena za celé týpí na noc cez týždeň
    25,00 €
  • Cena za celé týpí na noc cez víkend
    35,00 €

Poloha

Recenzie môžu písať iba osoby s rezerváciou.

Overené humno
1 osoba má toto miesto medzi obľúbenými