Sign In

Savana je 10 hektárová pastvina, typická príroda pre Podunajskú nížinu. Je to miesto relaxu, mimo civilizácie. Otvorené je pre členov občianskeho združenia a priateľov. Náš tábor radi sprístupníme aj pre iných ekologicky zmýšľajúcich ľudí, ktorí majú radi kone, tramping, hobby farmárčenie, prácu s drevom, grilovanie, hru na kovbojov 🙂.

Oplotenie umožňuje voľný pohyb drobných divých zvierat. Pravidelne prilieta napríklad orliak morský, v lesíku má noru jazvec, líšky, vyvádzajú tu mladé zajace, bažanty, užovky. Na pastvine voľne chováme štyri kone, ovce, muflóna, vietnamské prasiatka, nandu pampového.

Elektrinu máme zo slnka a vetra (svetlo, dobitie elektroniky, spotrebiče na 220V do 0,5kW nie sú problém). Máme úžitkovú vodu s vonkajšou sprchou, pitnú vodu dovážame a hospodárime s ňou.

Naše malé občianske združenie organizuje zábavu pre deti, opekačky, konskú turistiku po okolí, posedenia pri živej country hudbe. Návštevníci si môžu zastrielať z luku, vzduchovky, vyskúšať prácu s lasom. Kemperi môžu využiť saunu s vykurovanou kúpacou drevenou kaďou alebo ohnisko, terasu so sedením.

Prespať sa dá vo vlastnom stane, karavane, alebo v lete len tak v spacáku na terase našej klubovne. Po dohode môžeme povoziť na koňoch, voze, deti na sulke za poníkom.

Ak si prinesiete bicykel oceníte sieť nespevnených cestičiek okolo priehrady Kráľová nad Váhom. U nás si užijete kempovanie pri vode. Priehrada je vzdialená 1-2 km. Je to vyhľadávaná lokalita pre rybárov. Otvorený, nížinný charakter veľkej priehrady s ustáleným vetrom dobre poznajú milovníci jachtingu a kitebordingu.

Váš psík nikomu nevadí, ale mal by byť ovládateľný, aby mu v sebaobrane neublížili kone a on neútočil napr. na pštrosa, divé zvieratá alebo na malé prasiatka.


Aktivity v okolí

rybárčenieturistikapomáhať na humne
bicyklovaniejazda na konikúpanie/plávanie

Pravidlá

Príchod: podľa dohodyPo príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohodyDomáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet na humne je 12. K dispozícii sú dve kempovacie miesta.

  • Dospelá osoba na noc
    7,00 €
  • Deti do 15 rokov
    3,00 €

Poloha

Recenzie môžu písať iba osoby s rezerváciou.

Overené humno

Rezervácia

Ďalšie osoby 0
Počet osôb 1
Počet osôb
Prihlás sa a rezervuj
1 osoba má toto miesto medzi obľúbenými