Prihlásenie

 • Pri príchode kemperov priamo na humno

Kempovanie na Slovensku v nádhernom sade s ovečkami a baranom, s nádherným výhľadom na kopaniciach. Budete kempovať pri ovocnom sade. Máte tu úplné súkromie a kam oko dovidí, nie je žiadna civilizácia. Iba kopanice Bielych Karpát a výhľad na Inovec. Vysadili sme najmä pôvodné ovocné odrody a jedlé kríky. Stromy v našom sade majú dostatok priestoru, preto je tu veľa miesta aj pre vás.

Spoločnosť vám budú robiť ovce, ktoré sad vypásajú. Preto pozor pod nohy. Žije tu aj veľký zajac, množstvo vtákov, čmeliakov a motýľov. Ovce sú plaché, ale najmä baran Filip je mlsný a rád si dá chlebík. Kempovať môžete pri ohnisku pred sadom, je to lepšie ak máte psa, alebo chcete byť pri aute alebo priamo v sade v spoločnosti oviec.

Hostiť vás bude Braňo a Lucie. Toto krásne miesto našiel Braňo v roku 2005. Nedávno sme dokúpili pár parciel a založili vyše hektárový sad. Vyklčovali sme nálety na bývalých políčkach, oslobodili sme staré stromy a zasadili nové. Už tu pracovalo množstvo ľudí, v chalupe hostíme dobrovoľníkov z celého sveta a často poriadame kurzy pre verejnosť s občianskym združením Radostná práca. Neďaleko rekonštruujeme Hostinec u Klačkov, kde sa chystáme ponúkať ovocie aj z nášho sadu. Náš sad a mnoho ďalších lokálnych výrobcov nájdete aj na stránke Lokálny trh.

V prípade výdatného dažda nie je možné odparkovať campervan priamo v sade, ale 20 metrov od sadu na spevnenej ploche pri dome. Ak nemáte vlastný stan, môžete prespať aj v teepee. Zažijete najkrajšie kempovanie na Slovensku


Pravidlá

Príchod: 16:00Po príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: 12:00Domáce zvieratá: ÁNO

Akivity v okolí

turistikaochutnávka vín
hubárčeniebicyklovanie
jazda na konipomáhanie na humne

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet kemperov na humne je 6. Miesto je vhodné pre dve skupiny.

 • Dospelá osoba na noc
  12,00 €
 • Deti do 15 rokov na noc
  4,00 €

Poloha

Recenzií (2)

5.0 z 5,0
Hodnota za peniaze 5.0
 • František Zubal
  01/07/2022 o 10:08

  Super miesto, teším sa až sem zase so synom prídeme.

  Užitočná recenzia2
 • Lucia Rechtorovicova
  16/08/2021 o 23:53

  Perfektné miesto na oddych, krásne prostredie, veľmi milí domáci. Super spoločnosť nám robili aj kocúrik Fiškus a borderkólia Figa. Ráno sme boli s deťmi a s Luckou nakŕmiť ovečky. Bolo to naše prvé humno, cítili sme sa super, deťom sa tiež veľmi páčilo. Určite odporúčame 🙂 A oplatí sa navštíviť aj ich Hostinec u Klačkov, to je jedna veľká paráda 🙂

  Užitočná recenzia7

Pridaj recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnota za peniaze

Overené humno

Rezervácia

Deti 0
Počet osôb 1
Počet osôb
Máš kupón?
Kupón bol pridaný
Prihlás sa a rezervuj

Bača, hostinský a budhista v jednom

6 osoby majú toto miesto medzi obľúbenými