Prihlásenie

Pod úpätím pohoria Považského Inovce, ktoré svojou krásou a pestrosťou fauny a fóry, množstvom hradov, výhliadok, chodníčkov, zákutí pre hubárov očarí každého svojho návštevníka. V tejto krásnej prírode sa nachádza tiež známe aj Jazero Duchonka. Podľa jazera sa aj volá Kemp Nová Duchonka. Toto miesto je „špeciálne“ nie len svojou polohou, krásnou scenériou. Je obľúbené medzi turistami a dovolenkármi z blízka aj z ďaleka.

Kemp Nová Duchonka je celý obklopený brezovo-borovicovým hájom. Do kempu sa zmestí niekoľko tisíc kemperov, no v spolupráci s Humnokemp sme pre vás pripravili špeciálne miesto, ktoré si exkluzívne môžete rezervovať. Miesto sa v areáli nachádza v časti, pomenovanej “Nová Duchonka”. Pokiaľ sa vám ale bude páčiť iné miesto v rámci kempu, je v poriadku, ak prespíte inde. V rámci areálu budete mať k dispozícii celé zázemie – sprchy, WC, pripojenie k elektrine. Keďže sa nachádza pri vode, v letných mesiacoch je to veľmi vyhľadávané miesto.

Po príchode sa registrujte na recepcii a ukážte potvrdenie z rezervácie cez Humnokemp.

V okolí môžete zažiť vodné športy priamo na jazere, kde si môžete požičať športové vybavenie. Prechádzky okolo jazera sú nádherné najmä pri západe slnka. Bežci a cyklisti majú okolie preštrikované cestičkami. Turisti nájdu niekoľko turistických ciest v lesoch Považského Inovca. Napríklad na rozhľadňu na vrchu Panská Javorina.

Sme skupina nadšencov a svojimi aktivitami by sme sa radi pričinili o „znovuzrodenie“ cestovného a turistického ruchu na jej brehoch a priľahlom okolí. Zastrešujeme a spájame všetkých nadšencov. Prispievame k zlepšeniu podnikateľského prostredia a dávame možnosť podnikateľom spolupodieľať sa na zveľaďovaní tohto krásneho a roky obľúbeného miesta. Ponúkame využitie podnikateľských aktivít v oblasti ubytovacích služieb, turistiky a cykloturistiky, vodných a kolektívnych loptových športov, kultúry, gastronómie. Taktiež organizovania trailov, orientačných behov.

Keďže máme 20 ročné skúsenosti v tejto oblasti, sme pre všetkých, ktorým na Duchonke záleží silným zázemím. Svojou činnosťou budujeme prostredie, kde spájame podnikateľov ale i nadšencov, lokálpatriotov, aby sme tak všetci spoločne vytvorili dielo Duchonka.


Aktivity v okolí

rybárčeniebicyklovanie
turistikanávšteva pamiatok
plávanie/kúpaniehubárčenie

Pravidlá

Príchod: podľa dohodyPo príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohodyDomáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet ľudí na humne je 30. No pokiaľ vás je viac, môžete si vybrať iné miesta.

  • Dospelá osoba na noc
    7,00 €
  • Deti do 15 rokov
    2,00 €

Poloha

Pridaj recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnota za peniaze

Overené humno

Rezervácia

Počet osôb 1
Počet osôb
Máš kupón?
Kupón bol pridaný
Prihlás sa a rezervuj