Sign In

Lúka – ihrisko v prírode Lúky, Vinice Stan

Limbach
 • Pri príchode kemperov priamo na humno
Ihrisko v prírode je lúka na terasách starých vinohradov v Malých Karpatoch v Limbachu. Zacítite tu vôňu kvetov, začujte šum brezových listov, okúsite sladké ovocie a predovšetkým nájdete priestor, kde môžete spomaliť a nabrať nové sily a inšpirácie. Lúka ponúka glamping v prerobenej vojenskej maringotke. Pohodlne sa v nej vyspia 2 dospelí a 1 dieťa (prípadne 2 menšie deti). V okolí je ohnisko, slnečná terasa a prírodné hracie prvky pre deti vo veku 1-10 rokov (bosonohý chodník, brezová zvonkohra, škriatkovské domčeky, blatová kuchynka, lezecké dráhy). Lúka – ihrisko v prírode bola pred vyše 40 rokmi dlhodobo využívaná ako vinohrad. Ako sa však časy a spôsoby menili, aj lúka zmenila svoju tvár, vinohrad bol vyklčovaný a priestor spustol a zarástol. Takto som ho objavila a začala ho postupne pretvárať na prírodné ihrisko, kde môžu deti i dospelí šantiť do sýta. Mojím snom bolo vytvoriť priestor, kde môžu malí i veľkí zacítiť prepojenie s prírodou a so sebou samým. Humno ponúkam kemperom primárne na spanie v maringotke. Zažite netradičný glamping. Až v prípade jej naplnenia môže väčšia skupina kemperov spať v stanoch pri maringotke. Na Lúku s maringotkou sa dostanete tak, že svoje auto zaparkujte pod lesom a potom vás čaká krátka prechádzka (cca 10 min.) lesom a lúkami.

Aktivity v okolí

bicyklovanie turistika
hubárčenie

Pravidlá

Príchod: podľa dohody Po príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohody Domáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet kemperov na humne je 20. Lúka je vhodná iba pre jednu skupinu kemperov.

 • Spanie v maringotke

  Primárne je v ponuke spanie v maringotke. V nej sa pohodlne vyspia 2 dospelí a 1 dieťa (prípadne 2 menšie deti).

  49,00 €
 • Spanie v stane

  Pokiaľ sa naplní maringotka a máte kamošov, alebo rodinu, ktorí chcú byť s vami, ďalšie osoby môžu spať vo vlastnom stane vedľa maringotky.

  12,00 €

Poloha

Recenzie môžu písať iba osoby s rezerváciou.

Overené humno

Rezervácia

Ďalšie osoby 0
Počet osôb 1
Počet osôb
Prihlás sa a rezervuj

Volám sa Dominika a bolo to moje materstvo, čo ma priviedlo k hlbšiemu hľadaniu kontaktu s prírodou. Preto aj vznikla Lúka-ihrisko v prírode - miesto, kde sa môžu malí i veľkí hrať v súzvuku s okolitým prostredím a prostredníctvom prírody sa dotknúť seba (navzájom).

2 osôb má toto miesto medzi obľúbenými