Prihlásenie

Lúka – ihrisko v prírode Lúky, Vinice Stan

Limbach
 • Pri príchode kemperov priamo na humno
Ihrisko v prírode je lúka na terasách starých vinohradov v Malých Karpatoch v Limbachu. Zacítite tu vôňu kvetov, začujte šum brezových listov, okúsite sladké ovocie a predovšetkým nájdete priestor, kde môžete spomaliť a nabrať nové sily a inšpirácie. Lúka ponúka glamping v prerobenej vojenskej maringotke. Pohodlne sa v nej vyspia 2 dospelí a 1 dieťa (prípadne 2 menšie deti). V okolí je ohnisko, slnečná terasa a prírodné hracie prvky pre deti vo veku 1-10 rokov (bosonohý chodník, brezová zvonkohra, škriatkovské domčeky, blatová kuchynka, lezecké dráhy). Lúka – ihrisko v prírode bola pred vyše 40 rokmi dlhodobo využívaná ako vinohrad. Ako sa však časy a spôsoby menili, aj lúka zmenila svoju tvár, vinohrad bol vyklčovaný a priestor spustol a zarástol. Takto som ho objavila a začala ho postupne pretvárať na prírodné ihrisko, kde môžu deti i dospelí šantiť do sýta. Mojím snom bolo vytvoriť priestor, kde môžu malí i veľkí zacítiť prepojenie s prírodou a so sebou samým. Humno ponúkam kemperom primárne na spanie v maringotke. Zažite netradičný glamping. Až v prípade jej naplnenia môže väčšia skupina kemperov spať v stanoch pri maringotke. Na Lúku s maringotkou sa dostanete tak, že svoje auto zaparkujte pod lesom a potom vás čaká krátka prechádzka (cca 10 min.) lesom a lúkami.

Aktivity v okolí

bicyklovanie turistika
hubárčenie

Pravidlá

Príchod: podľa dohody Po príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohody Domáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet kemperov na humne je 20. Lúka je vhodná iba pre jednu skupinu kemperov.

 • Spanie v maringotke

  Primárne je v ponuke spanie v maringotke. V nej sa pohodlne vyspia 2 dospelí a 1 dieťa (prípadne 2 menšie deti).

  55,00 €
 • Spanie v stane

  Pokiaľ sa naplní maringotka a máte kamošov, alebo rodinu, ktorí chcú byť s vami, ďalšie osoby môžu spať vo vlastnom stane vedľa maringotky.

  12,00 €

Poloha

Recenzií (3)

5.0 z 5,0
Hodnota za peniaze 5.0
 • Mifi
  20/02/2022 o 18:10

  krasne a carovne miesto so super atmosferou a energiou 🙂
  maringotka cista, utulna, prostredie krasne, v noci a nad ranom prisli pozriet a zvery z karpat 🙂
  boli sme vo februari na tri noci aj s nasim kocurom Felixom, tomu sa tiez velmi pacilo, piecka na kurenie uplne postacujuca.
  majitelka tiez velmi fajn 🙂
  viac foto najdete na fb na profile Felixa 🙂
  https://m.facebook.com/hikingcatfelix/

  Užitočná recenzia9
 • Jaroslav
  10/01/2022 o 11:43

  Pekné, čisté a s dobrou energiou. Strávili sme tu Silvester aj Nový Rok a bolo to úžasné. Doporučujem aj cez zimu a za každého počasia . Za pár minút sa dá maringotka vykúriť a teplo sa dá udržať celú noc. Všetko ostatné už bolo napísané v predchádzajúcej recenzii a úplne presne.

  Užitočná recenzia4
 • Petra
  08/08/2021 o 20:43

  Krásne, čarovné miesto, odporúčam! :))
  Maringotka čistá, útulná, vkusne zariadená, spať v nej bol zážitok aj dobrodružstvo v jednom (daniele, diviačiky a iné zvieratká, kt som sa v tme neodvážila identifikovať), bezpečná aj v horšom počasí (v noci bol silný vietor a búrka).
  Hracie prvky fungujúce, vhodne uložené v priestore, ako pre deti tak aj pre dospelých, s myšlienkou, že vždy niečo nové objavíte a zabavíte sa :).
  Záchod suchý a čistý.
  Voda pripravená dopredu, veľké plus.
  Majiteľka, atmosféra, výhľad dokonalé!!! :)))
  Na budúci rok si môžno trúfneme aj na 2 noci 🙂 v noci som tam bola sama so 6-ročným synom.

  Užitočná recenzia15

Pridaj recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnota za peniaze

Overené humno

Rezervácia

Deti 0
Počet osôb 1
Počet osôb
Máš kupón?
Kupón bol pridaný
Prihlás sa a rezervuj

Volám sa Dominika a bolo to moje materstvo, čo ma priviedlo k hlbšiemu hľadaniu kontaktu s prírodou. Preto aj vznikla Lúka-ihrisko v prírode - miesto, kde sa môžu malí i veľkí hrať v súzvuku s okolitým prostredím a prostredníctvom prírody sa dotknúť seba (navzájom).

2 osôb má toto miesto medzi obľúbenými