Prihlásenie

Kempovanie na Slovensku v nádhernom sade s ovečkami a baranom, s nádherným výhľadom na kopaniciach. Budete kempovať v ovocnom sade. Máte tu úplné súkromie a kam oko dovidí, nie je žiadna civilizácia. Iba kopanice Bielych Karpát a výhľad na Inovec. Vysadili sme najmä pôvodné ovocné odrody a jedlé kríky. Stromy v našom sade majú dostatok priestoru, preto je tu veľa miesta aj pre vás. Spoločnosť vám budú robiť ovce, ktoré ho vypásajú. Preto pozor pod nohy. Žije tu aj veľký zajac, množstvo vtákov, čmeliakov a motýľov. Ovce sú plaché, ale najmä baran Filip je mlsný a rád si dá chlebík. Počas vášho kempovania ovce preženieme do druhej časti sadu. Psíka do sadu prosím, neberte. Sad je oplotený elektrickým oplotkom.

Hostiť vás bude Braňo a Lucie. Toto krásne miesto našiel Braňo v roku 2005. Nedávno sme dokúpili pár parciel a založili vyše hektárový sad. Vyklčovali sme nálety na bývalých políčkach, oslobodili sme staré stromy a zasadili nové. Už tu pracovalo množstvo ľudí, v chalupe hostíme dobrovoľníkov z celého sveta a často poriadame kurzy pre verejnosť s občianskym združením Radostná práca. Neďaleko rekonštruujeme Hostinec u Klačkov, kde sa chystáme ponúkať ovocie aj z nášho sadu. Náš sad a mnoho ďalších lokálnych výrobcov nájdete aj na stránke Lokálny trh.

V prípade výdatného dažda nie je možné odparkovať campervan priamo v sade, ale 20 metrov od sadu na spevnenej ploche pri dome. Ak nemáte vlastný stan, môžete prespať aj v teepee. Zažijete najkrajšie kempovanie na Slovensku


Pravidlá

Príchod: 11:00Po príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohodyDomáce zvieratá: NIE

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet kemperov na humne je 6. Miesto je vhodné pre dve skupiny.

  • Dospelá osoba na noc
    12,00 €
  • Deti do 15 rokov na noc
    4,00 €

Poloha

Recenzie môžu písať iba osoby s rezerváciou.

Overené humno

Rezervácia

Ďalšie osoby 0
Počet osôb 1
Počet osôb
Prihlás sa a rezervuj
2 osôb má toto miesto medzi obľúbenými