Sign In

Veeeľmi radi cestujeme a aj keď nekempujeme, ako humno ponúkame záhradu za našim rodinným domom. Vaša prvá stanovačka môže byť na našej záhrade.

Pre campervany, karavany a karavanové prívesy ponúkame parkovanie vedľa našej garáže s prípojkou vody a elektrinou. V záhrade je možné postaviť si stan/stany. Je v nej ohnisko, gril, dve terasy a … záhrada so všetkým, čo k záhrade patrí – bylinkami, ovocnými stromami, zeleninovými hriadkami.

Čo sa hygieny týka, v záhrade je suché WC, pitná voda, studená (keď svieti slnko, chvíľu aj teplá) sprcha. Po dohode s nami možnosť ísť na WC/osprchovať sa v dome.

Okrem nás troch (Feri, Miriam a Žofia) sú stálymi obyvateľmi aj tri sliepky (Ella, Bella a Stella), mačička a kocúrik (Bonnie a Clyde), korytnačky (Maxo a Líza). V lete máme v záhrade prístupný bazén, pre deti sú dostupné preliezačky, basketbalový kôš. Oproti nášmu domu (20m) je detské, workoutové, tenisové, futbalové ihrisko, dva bary. V Ostrove sú dve reštaurácie – 70tka je najlepšou na Slovensku, kde je kuchárom aj majiteľ, Sedliacka stodola ponúka tradičnú slovenskú kuchyňu. Ostrov je výborným východzím bodom pre cyklotúry – 10km od Piešťan, 10km od Čachtíc a Malých Karpát.


Aktivity v okolí

turistikakúpanie
bicyklovanie

Pravidlá

Príchod: 11:00Po príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: 14:00Domáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet ľudí na humne je 8. K dispozícii je jedno kempovacie miesto.

  • Dospelá osoba na noc
    8,00 €
  • Deti do 15 rokov
    Zadarmo

Poloha

Recenzie môžu písať iba osoby s rezerváciou.

Overené humno

Rezervácia

Počet osôb 1
Počet osôb
Prihlás sa a rezervuj

Sme rodina, ktorá veľmi rada cestuje. Okrem nás troch (Feri, Miriam a Žofia) sú stálymi obyvateľmi na našom humne aj tri sliepky (Ella, Bella a Stella), mačička a kocúrik (Bonnie a Clyde), korytnačky (Maxo a Líza).

1 osoba má toto miesto medzi obľúbenými