Prihlásenie

Na kempovanie v Nitre je ideálny Hidepark – nezávislé kultúrno-komunitné centrum, postavené na dobrovoľníckom nadšení. Organizujeme kultúrne podujatia súčasnej slovenskej i zahraničnej nezávislej kultúrnej scény. Ľudia navšetvujú koncerty, divadlá, literárne čítačky, experimentálne multižánrové performance. Organizujeme aj prednášky a workshopy zamerané na ekológiu, pestovanie plodín, vzdelávanie, cyklodopravu či na tému migrácie.

Súčasťou Hideparku je Komunitná záhrada KOZA, ktorá ponúka ľuďom žijúcim v Nitre priestor na pestovanie vlastných plodín na báze permakultúrnych princípov. Dostupná je aj komunitná cyklodielňa. Hidepark je súčasťou siete nezávislých kultúrnych centier Anténa.

Návštevníci Hideparku sú rôznorodí. Niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril a ohnisko, u-rampu, cyklodráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom. Všetky tieto komunity sa aktívne podieľajú na kreovaní tohto priestoru, ktorý sa vďaka nim rozvíja o nové nápady a projekty.


Aktivity v okolí

návšteva pamiatoklezenie
pomáhanie na humnebicyklovanie

Pravidlá

Príchod: podľa dohodyPo príchode: priamo na humno
Odchod: podľa dohodyDomáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet ľudí na humne je 30. K dispozícii je päť kempovacích miest.

  • Dospelá osoba na noc
    5,00 €
  • Deti do 15 rokov na noc
    Zadarmo

Video

Poloha

Pridaj recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnota za peniaze

Overené humno

Rezervácia

Počet osôb 1
Počet osôb
Máš kupón?
Kupón bol pridaný
Prihlás sa a rezervuj
1 osoba má toto miesto medzi obľúbenými