Prihlásenie

Na našej rodinnej farme ponúkame stanové a karavanové miesta na lúke s výhľadom na Poľanu a Tatry v diaľke. Hneď vedľa vás sa budú pásť v ohrade kone, kozy a býk Max. Okolo budú pobehovať sliepky, mačky a nekonfliktný pes Whisky. Na lúke budete mať úplné súkromie, ticho a kľud. Takže ak hľadáte kde stanovať a kempovať s deťmi alebo s celou rodinkou, ste na správnom mieste.

Budete mať možnosť povoziť sa na koni, vyskúšať si dojenie kôz, zbieranie vajíčok. Ochutnať môžete domáce farmárske produkty (vajcia, kozie syry, mlieko, jogurty).

V okolí sú lesy aj lúky, niekoľko cyklotrás a turistických chodníkov CHKO Poľana. Na svoje si tak prídu hubári, bylinkári, turisti, ale aj rodiny s deťmi. Na našej farme sme priateľskí aj k iným zvieratám, preto kľudne príďte aj so svojimi domácimi miláčikmi. Pokiaľ nebudú naháňať a loviť tie naše (hlavne sliepky, ktoré behajú voľne).  🙂 Suché WC a menšia sprcha sú vo fáze budovania, no veríme, že budú čoskoro hotové. Zatiaľ sa u nás všetkým návštevníkom páčilo, tak veríme, že sa bude aj vám. 🙂

Majiteľmi farmy sú Katka, René a malý farmár Miško. Keďže je jeden zo západu a druhý z východu, miesto na bývanie vyhralo srdce Slovenska, aby to bolo všade relatívne blízko. Pozemok kúpili v roku 2018 a postupne z neho robia malú rodinnú farmičku. 🙂 Ak hľadáte miesto, kde stanovať alebo kempovať s deťmi, ste na dobrom mieste.


Aktivit v okolí

jazda na konituristikabicyklovanie
kúpanie/plávaniehubárčeniepomáhať na humne

Pravidlá

Príchod: podľa dohodyPo príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohodyDomáce zvieratá: ÁNO

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet ľudí na humne je 15. K dispozícii sú tri kempovacie miesta.

 • Dospelá osoba na noc
  10,00 €
 • Dieťa do 15 rokov na noc
  3,00 €

Poloha

Recenzia (1)

5.0 z 5,0
Hodnota za peniaze 5.0
 • Martin Mojzeš
  14/08/2020 o 23:20

  Katka a Rene su nesmierne mili a ochotni. Karavan sme mali na luke nad ohradou s konmi (v kombinacii s hviezdnym nebom uzasna nocna sceneria) – prijazd cez kus pola, no rovnejsie nez mnohe cesty. Bola elektrina, voda v potociku, wc v karavane, ohnisko na pockanie. Detom sa pacili zvieratka (sliepky, macky, pes, vol, kozy, kone) na farme, dojili sme kozu (aj si kupili paradny domaci kozi syr a domace vajicka). Radi sa vratime.

  Užitočná recenzia30

Recenzie môžu písať iba osoby s rezerváciou.

Overené humno

Rezervácia

Ďalšie osoby 0
Počet osôb 1
Počet osôb
Prihlás sa a rezervuj
3 osôb má toto miesto medzi obľúbenými