Prihlásenie

Kempovanie na Myjave. Pre kemperov máme 3,5 ha lúku, z časti využívaná ako pastvina. Pozemok je oplotený elektrickým oplôtkom ktorý vieme podľa potreby vypnúť. Z dvoch strán je les a z jednej ovocné sady. K dispozícii môžete mať ohnisko, gril, záhradné sedenie, suché wc – latrína. Studená úžitková voda a elektrina cca 20-100 m od vášho stanu alebo campervanu. Po dohode možno dotiahnuť bližšie. Pripravujeme vonkajšiu sprchu a stavbu veľkého dreveného prístrešku.

V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť catering formou nášho grilu, domácej stravy alebo dovozom stravy z okolitých reštaurácií. Pripravujeme domáce zakáľačky s možnosťou odpredaja výrobkov.

V okolí môžete navštíviť Bradlo, Haluzickú Tiesňavu, hrady Branč, Čachtice, Tematín či Beckov, niekoľko vyhliadkových veží, múzeum 1.SNR v Myjave. Okúpať sa môžete v priehrade v Starej Myjave či na kúpalisku a krytej plavárni v Myjave. Ideálne letné kempovanie na Myjave.

Po dohode vám vieme zabezpečiť jazdenie na koni na okolitých farmách, menšie deti prípadne na našich vlastných oslíkoch. Vieme vám pripraviť aj usporiadať rôzne hry pre deti aj dospelých. Tiež firemné teambuildingové akcie formou rôznych prác na farme alebo originálnych športových hier.

Viac ako 30 rokov usporadúvame trampské akcie. Na lúke organizujeme občasné stretnutia kamarátov a priaznivcov folk, trampských piesní, country music a bluegrassu.

Po dohode vám vieme pomôcť s výchovou a výcvikom vášho psa. Od roku 1983 pracujem so psami, profesionálne pre armádu ČR, súkromný sektor aj firmy (držiteľ oprávnenia – Inštruktor výcviku psovodov a psov). Viac o nás nájdete na sociálnych sieťach.


Aktivity v okolí

návšteva pamiatokturistikapomáhať na humne
kúpanie / plávaniejazda na konirybárčenie
hubárčeniebicyklovanie

Pravidlá

Príchod: podľa dohodyPo príchode: stretnutie s majiteľmi
Odchod: podľa dohodyDomáce zvieratá: ÁNO

 

Čo nájdeš na humne

Ceny

Maximálny počet ľudí na humne je 30. K dispozícii je 5 kempovacích miest.

 • Dospelá osoba na noc
  7,00 €
 • Deti do 15 rokov
  3,00 €

Poloha

Recenzia (1)

4.0 z 5,0
Hodnota za peniaze 4.0
 • Slavomír Zemko
  16/07/2022 o 23:30

  Pri kempovaní na farmách nemôžete počítať s bežným komfortom. Ide tu o netradičné stanovanie a netradičné zážitky. A zážitkov bolo nad naše očakávania.

  Vybavenie kempu
  V prvom momente som zostal v pomykove či sme na správnej adrese. Prišli sme k staršiemu domu, miestami nedostavanému. Zdanie však klame. Privítali nás milí domáci. Keď sme prešli za dom, bola tam prekrásna lúka s poľnými kvetmi, na konci pokosená a pripravená na kempovanie. K dispozícii dve ohniská, jedno táborové a jedno menšie s grilom, platňou. K dispozícii plno dreva. Neďaleko dve latríny. Domáci nám pritiahol pod neďaleký prístrešok (asi 100 m od stanu) elektrinu a úžitkovú vodu. Pitnú vodu nám nosil k stanom v prípade potreby.
  Dve veci nám predsa len chýbali. Chladnička a sprcha. Pokiaľ však viem, tak zakrátko pre kemperov pribudne aj chladnička (zatiaľ nám potraviny dávali k sebe domov). Sprchu nám nahradilo zábavné striekanie z hadice. Počas slnečných dní sa voda zohriala, takže nebol problém. Tiež riešenie- po túrach sa dá ísť aj na plaváreň v Myjave. Sprchu domáci tiež riešia.

  Niečo viac o farme.
  Proste je prekrásna. Deti stále behali za somárikmi, psami, mačkami a malými prasiatkami. Občas zašli domácim do záhradky na jahody (s tým domáci tiež nemali problém). S manželkou sme si oddýchli. Mňa toto miesto priam nabilo pozitívnou energiou. Pobyt sme si dodatočne predlžovali cez humnokemp.sk

  Zaujímavosti v okolí:
  Stihli sme túry na hrady Branč, Bradlo, Čachtice, Beckov. Pozreli sme si Myjavu, Brezovú pod Bradlom, myjavské kopanice a mnohé ďalšie

  Obchody:
  V dedine je reštaurácia otvorená denne od 10:00 do 22:00. Jedálny lístok majú krátky, ale zato tam varia chutne. Sú tu aj potraviny, ale treba si dať pozor na otváracie hodiny. Iba 2x do týždňa sú otvorené poobede.

  A pre tých čo nevedia vydržať bez internetu. Signál na farme je. 🙂

  Užitočná recenzia6

Pridaj recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnota za peniaze

Overené humno

Rezervácia

Deti 0
Počet osôb 1
Počet osôb
Máš kupón?
Kupón bol pridaný
Prihlás sa a rezervuj
4 osôb má toto miesto medzi obľúbenými