Prihlásenie

  • Pri príchode kemperov priamo na humno

Kempovanie pri Bratislave. Ponúkame slnečnú záhradu na samote, na okraji Bratislavy v južnej časti Čunova v dotyku hraníc s Maďarskom a starým prechodom do Rajky. Rozmery záhrady sú 50 x 20 m. Vhodná je tak pre max. 20 ľudí a všetky typy kemperov.

Na pozemku sa nachádza studňa s úžitkovou vodou a ručnou pumpou. Postupne pribudne priestor s posedením pre ohnisko a suché WC. Prístup na pozemok je priamo cez mestskú komunikáciu – širokú asfaltovú cestu. V blízkosti cca 600 m od pozemku je priame napojenie na MHD. Kempovanie pri Bratislave je tak veľmi príjemné.

V rámci Čunova je príjemný potenciál rekreácie, v blízkosti obce sa nachádza jazero vzdialené cca 4 km, v blízkosti cca 2,2 km je napojenie na hrádzu za účelom športu – bicyklovanie, korčuľovanie,  vo vzdialenosti cca 4,2 km je areál vodných športov, kde sa nachádza aj múzeum moderného umenia – Danubiana. Ďalej sa v obci nachádzajú dve reštaurácie vzdialená cca 1,2 km, pekáreň, cukráreň, potraviny Delia. V obci je aj jazdecký klub, kde je možné si zajazdiť na koňoch. Okrem polí a lúk je oblasť známa lužnými lesmi.

Aktivity v okolí

rybárčenie bicyklovanie jazda na koni
turistika návšteva pamiatok plávanie/kúpanie

Pravidlá

Príchod: podľa dohody Po príchode: priamo na pozemok
Odchod: podľa dohody Domáce zvieratá: ÁNO

Ceny

Maximálny počet ľudí na humne je 20. K dispozícii sú 4 kempovacie miesta

  • Dospelá osoba na noc
    7,00 €
  • Deti do 15 rokov
    3,00 €

Poloha

Pridaj recenziu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hodnota za peniaze

Overené humno

Rezervácia

Deti 0
Počet osôb 1
Počet osôb
Máš kupón?
Kupón bol pridaný
Prihlás sa a rezervuj

Pridal Ján Varga